Aynalı Modern Takı Dolabı ve Aksesuar Dolapları

Takı Dolabı ve Aksesuar Dolapları

Sürekli kaybolan yüzükleriniz ya da birbirine karışan kolyeleriniz için en doğru çözüm, bir takı dolabı satın almak olabilir. Ev dekorasyonu anlamında özellikle yatak odalarında bulunan dolaplar insanlara yetmemeye başladı. Bu yüzden aksesuar dolapları sıkça tercih edilmeye başlandı. Yatak odanızı şık ve modern gösterecek üstelik makyaj malzemelerinizi ve her türlü takı ürünlerinizi depolayabileceğiniz bir ürün arıyorsanız, takı dolabı önerilerine göz atabilirsiniz.

Boy aynası olarak da kullanabileceğiniz takı dolaplarını, genel görünümünüze bakmak ve hazırlandığınız süreyi kısaltmak için kullanabilirsiniz. Aynalı dolaplar aslında yıllardır yatak odalarımızda bulunuyor fakat bunun takı dolapları ile birleştirilmesi mobilya sektöründe gerçekten devrim olarak kabul ediliyor. Bu sayede istediğiniz takı elinizin altında bulunuyor ve hangisini kıyafetiniz ile en uyumlu olduğuna kolaylıkla bakabiliyorsunuz.

Klasik duran country takı dolabı ya da daha modern çizgilere sahip, şık ve kaliteli duran hem de her ürünü elinizin altında bulabileceğiniz takı dolapları bulmak mümkün. Kolay kaybolan ve yıllar sonra yatakların arkasından çıkan yüzük, küpe gibi küçük aksesuarlarınız için ayrı ayrı raflar bulunan bir takı dolabı, size hem yer hem de sürekli yeni bir takı alma telaşından kurtaracaktır. Yatak odanız ile en uyumlu renklerde ve tarzda alacağınız dolaplar ile ev dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz.

Yeni yıl ile birlikte 2018 takı dolabı ihtiyacınızda yanında olmayı ve sizler için en uygun dolabı birlikte bulmayı diliyoruz. Aksesuar dolabı olarak da kullanabileceğiniz dekoratif takı dolabı ile  şık ve stil sahibi olduğunuzu misafirlerinize de gösterebilirsiniz.

taki-dolaplari

Takı Dolabı Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Takı dolabınızın, ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğinden emin olun.  Genellikle her yüzük, her kolye için ayrı ayrı rafları bulunan dolaplara, elinizdeki takıların tamamının sığıp sığmayacağına dikkat edin.
  • Ürün evinize teslim edildiğinde herhangi bir deformasyon olup olmadığını kontrol edin. Olası bir kırılma ya da ezilmede kargo görevlileri ile birlikte tutanak tutun.
  • Takı dolapları genellikle küçük boyutlardadır, fakat dar bir alan belirlediyseniz takı dolabının o aralığa girebileceğine emin olun.
  • Birinci sınıf malzemelerden yapılmış, ucuz takı dolapları tercih edin. Fiyat karşılaştırması yaparken kaliteyi geri plana atmayın.

 

Yazar:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir