Tablolar Duvara Nasıl Asılmalı?

Evinizde farklılığı yaratabileceğiniz çok değişik seçeneklere sahipsiniz. Bunlar perdeler, halılar, fon perdeleri ve duvar için aksesuarlar olabilir. Hangisini kullanmak isterseniz ondan yola çıkar ve gerekli değişimi gerçekleştirebilirsiniz. Duvarlarda oynama yaparken en sık kullanılan obje; tablolar olarak karşımıza çıkar. Kesinlikle ortama farklılık, kişilik ve benzersiz bir hava katan tablolar, doğru seçildiklerinde bu etkiyi yaparlar. Aynı şekilde doğru asılmaları da önemlidir. Spor bir oda ya da hareketli alanlar için kanvas tablolar en aktif seçenekler olarak karşınıza çıkar. Bu tabloları kanepe ya da gümüşlük üstüne asabilirsiniz. Bulunduğu alanın çevresinden boşluklar kalmasına, objeler ile iç içer girmemesine özen gösterilmelidir.

Asılan Tablo Kenar Boşlukları Ayarı

Tabloyu astığınız alanı belirli şekilde ayarlamanız gerekir. Tablo ölçülerini dikkate aldığınızda, kenarlarda boşlukların tablo ölçülerinin en az 1/3 oranında olması önemlidir. Bu şekilde mdf tablolar ya da diğer türler boğulmadan ortamda rahatlıkla durabilirler. Özel alanlar, geniş, dar ya da uzun olabilir. Bu alanlar için çok farklı seçenekleri değerlendirmeniz gerekir. Ayrıca 5 parçalı tablolar daha büyük ortamları daha etkin şekilde kullanmanız için harika seçeneklerdir. Bu tablo parçaların boşluklarını belli oranlarda uzatıp daraltarak özel sonuçları elde edebilirsiniz. Beklentileri doğru şekilde karşılayabilecek aktif ürünleri ise Evidea sitesinde rahatlıkla bulabileceğinizden eminiz. Özel renk, stil ve tarzlarda değişik modeller kullanmak istediğinizde de site işinize yarayacaktır. Aynalar ile birleşik tablo modelleri de tercih edilebilir.

Fark Yaratan Dokunuşlar

Ev dekorasyonunda tablolar ile fark yaratmanın ince noktalarına değindik. Bu özellikli aksesuarlar her ortamı farklılaştıran seçkin dekoratif obje modelleri olarak kabul edilir. Koyu renk bir duvarda bol ışıklı, hatta güneş olan bir tablo, inanılmaz güzel sonuçları almanızı sağlayabilir. Yine gri bir duvar için turkuaz içeren tablo modelleri harika duracaktır. Kırmızı ya da turuncu gibi sıcak renkleri, cool ortamlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Konsept olarak sıcak alanlarda ise daha dark renkler tercih edilebilir. Açık renklerin içine gece, ay ya da derin denizlerin resimlerinin olduğu tablolar inanılmaz bir kişilik verecektir. Bu özgün tasarımları bulduğunuzda, sizin kişiliğinizi de yansıtan modelleri hemen bulacağınıza eminiz. Aktif ve etkili sonuçları alabileceğiniz yüzlerce tablo alternatifi için Evidea sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yazar:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir