Şifonyer Nasıl Düzenlenir?

Her evde bulunan şifonyer; 2 ya da 3 çekmeceden oluşan, genellikle çamaşırların koyulduğu küçük bir dolaptır. Şifonyer düzenlerken en önemli faktör daha az yere daha çok eşya koyabilmektir. Şifonyerlerin alt raflarına ulaşmak daha zordur. Bu yüzden kullanım sıklığına göre eşyaları yukarıdan aşağıya doğru düzenlemelisiniz. Evden çıkarken almanız gereken cüzdan, telefon, anahtar vb. komodinin üstünde bulunmalıdır. Alta doğru daha az kullanılan defter ve kıyafetler dizilebilir. Bunun yanında rafların içindeki düzen, altta büyük giysiler ve üstte küçük giysiler şeklinde olmalıdır. Bu dizilim ile bütün kıyafetlerinizi rahatlıkla görebilecek, rafları dağıtmadan istediğiniz giysiyi çekip alabileceksiniz.

Şifonyer Düzenlerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Çekmecelere koyacağınız çamaşırlarınızı mutlaka ütüleyin ve katlayın. Ütülü çamaşırlar hem düzenli gözükecek hem de daha fazla çamaşır istifleyebileceksiniz.
  • Saatler, takı kutuları ve takılaren üst çekmeceye koyulabilir. Üst çekmecelerden birine yerleştirdiğiniz defter, kalem ve takılara rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Şifonyer Modelleri

Şifonyer modelleri dediğimizde aklınıza 3 çekmeceli, basit çekmecelerden oluşan ürünler geliyorsa yeni modayı takip etmiyorsunuz demektir. 5 çekmeceli şifonyer, yer tasarrufu sağlıyor ve evimizi güzelleştiriyor. Komodinler artık aynalı makyaj ve takı dolabı olarak kullanılıyor. Aynalı etajer hem evinizi şık gösteriyor hem de makyaj yapmayı daha kolay bir hale getiriyor. Etajer, komodin ve şifonyer aynı ailenin mensuplarıdır. Aralarındaki en temel fark boyları ve büyüklükleridir.

Evidea tv ünitesi de bakılması gereken ürünler arasındadır. Salonunuzun tasarımını güzelleştirecek, sinema sistemi kurmanızı sağlayacak tv üniteleri mevcuttur. Komodin fiyatları ürünün boyutuna, çekmece sayısına ve üzerinin genişliğine göre değişmektedir.

 

 

Yazar:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir