Oturma Odası İçin Aydınlatma Önerileri

Herkesin evinde, iş yerinde ya da bulunduğu ortamda ışık tercihi farklı olabilir. Bazıları loş sarı ışığın hakim olduğu alanları tercih ederken, bazıları daha aydınlık, beyaz ya da gün ışığının olduğu yerleri tercih eder. Işığın rengi ne olursa olsun, avizeler görsellikleri ile her zaman ortamın kimliğini yansıtırlar. Dekorasyonun ayrılmaz parçası olan bu ürünler, otantik, klasik, modern gibi birçok seçenekte karşımıza çıkarlar. Her alanın kendine has olan yapısını farklılaştırırken, avize bir imza gibi ön plana çıkmaktadır. Yeni nesil modeller içinde sarkıtlar oldukça başarılı tasarımlar olarak görünmekte. Bu harika ürünler, derin ve yüksek tavanlar için muhteşem bir seçenek. Ahşam, metal ya da farklı ürünlerle ile tasarlanan sarkıt avizeler, evlerin daha mistik ve özel bir havaya kavuşmasını sağlıyorlar.

Modern bir ya da klasik çizgilere sahip bir ev. Hangisi size daha uygun? Hangisinde kendinizi daha huzurlu ve mutlu hissediyorsunuz? Konfordan taviz vermeden, şık bir ev dekore etmek istediğinizde, Evidea’da bulunan inanılmaz ürünlere göz atabilirsiniz. Şıklıkta yarışan avizeler ya da bambaşka seçenekleri arzunuza göre değerlendirebilirsiniz. Ev dekorasyonun ince tüyolarını uygulayarak, ışığın o inanılmaz büyüsünü evin her yerinde kullanmanız mümkün. Ayrıca romantik ortamların vazgeçilmez aydınlatmalarından olan aplikler duvarlara harika bir zenginlik katarlar. Bahçe, balkon ya da şömine aydınlatmasında bu özel modellerden seçim yapabilirsiniz. Hayatınıza enerji katacak olan küçük dokunuşlar için Evidea sitesini ziyaret edebilirsiniz. Özellikle farklı ve modern armatürler sitede en fazla talep gören modeller içinde yer alıyor. Renk ve model seçenekleri, uygun fiyat ve teslim özelliği ile bu ürünlere sahip olabilirsiniz.

Geleneksel ya Modern Avizeler Tercih Sizin!

Geleneksel dekorasyon çizgileri ya da modern çizgiler. Hangisini tercih ederseniz edin, benzersiz seçenekler için özel ürünler almanız gerekebilir. Mobilyalar, ortam ışığı, duvarlar ve perdeler gibi etmenler kullanılacak avize tipini belirler. Bazen lamderler gayet başarılı sonuç verirler, bazen de aplikler. Bunun için uzman desteği de alabilirsiniz. Ancak kendi zevkinizi de mutlaka devreye sokmalısınız. Bu şekilde yaşayacağınız ortamın özel görünümü, renk ve şıklığını en doğru şekilde yakalayabilirsiniz. Mesela geniş alanlar ve yüksek tavanlarda, devasa avizeler kullanabilir, daha dar mekanlar için minyatür ürünleri hatta spot ledleri tercih edebilirsiniz. Gömme ya da duvar üstü aplikler tercih edilebilir. Ne kadar çok seçenek incelerseniz, o kadar doğru karar verebilir, ortam aydınlatmanızı çok daha başarılı bir şeklide yapabilirsiniz.

 

 

Yazar:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir