Kapı Süsleri Hakkında Her Şey | Kapı Süsü Örnekleri

Ev dekorasyonu kapıda başlar. Kapı süsleri, öncelikle dış kapıda misafirlerinizi karşılayacak ve siz içeriden gelene kadar misafirlerinizin gözünü oyalayacak bir aksesuardır. Çiçek desenli kapı süsleri en popüler olan kapı aksesuarlarıdır. Bunun yanında kapınızda uğurlu sayınızın ya da isminizin baş harfinin bulunduğu süsler de vardır.
Genellikle uzunca bir süre kapınızda kalacak olan kapı süsleri mevcut olduğu gibi özel günleri kutlamak amacıyla kapılara asılan süsler de mevcuttur. Bu süslerden yılbaşında noel babalı olanlar, yeni bebek doğuran annelerin bulunduğu evlerde ise kapılara asılan bebekli süsler kullanılır.
Çan şeklinde kapı süsü ise zil yerine kullanıldığı gibi yalnızca dekor amaçlı da kullanılabilir.

İç Kapı Süsleri

Kapı süsü diyince herkesin aklına dış kapı geliyor, fakat ev içerisindeki her oda için ayrı süsler bulunmaktadır. Özellikle banyo ve tuvaletlerin girişlerine asılan süsler, misafirin tuvaletleri daha rahat bulmasına yardımcı oluyor. Aynı şekilde mutfak ve bebek odasında da kapı süsü kullanılabilir, dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz.
Kalpli kapı süsleri, ev içerisinde herkese pozitif enerji yayacaktır. Aynı şekilde baykuş deseni bulanan bir süs, geceleri az uyuduğunuzu diğer aile bireylerine anlatmanın bir yolu olabilir.

Gardrop ve diğer büyük mobilyalarda da bu süsleri kullanabilirsiniz.

Evin çok özel ve sıcak bir alan olması için çabalayan Evidea, evinizi en güzel şekilde düzenlemeniz için elinden geleni yapıyor. Ucuz ve kaliteli ürün garantisini sizlere sunan Evidea aynı zamanda hayatınıza da renk katmak istiyor.

 

Yazar:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir