Gardırop Düzenlemenin Püf Noktaları

Gardıropları sık sık düzenliyoruz. Peki, düzenlediğimiz gibi kalmasını sağlayan olan nedir? Gardırop düzenlemesi için Evidea’da çok sayıda ürün var.

Dolapların içinde kullanılacak düzenleyiciler ile artık dolaplar dağılmıyor…

Eşyalarınızı Hem Koruyun Hem Saklayın

Eşyaların hem korunması hem de saklanması hurçlar ile çok kolay şekilde olacak. Hurçlar giymediğiniz kıyafetlerin korunması açısından da avantajlı. Dolabınızda daha yüksek olan kısımlara hurç yerleştirdiğinizde, eşyalar hem dağılmayacak hem de korunacak. Toz, kir gibi pek çok şeyden koruyabileceğiniz hurçlar sayesinde, eşya saklamak çok kolay.

Gardrop İçerisinde ya da Üzerinde Hurç kullanmak;

  • Hurcun içine eşyaları ütüleri bozulmayacak şekilde yerleştirebilirsiniz.
  • Hurcu dolabınızda ya da bazalarda muhafaza edebilirsiniz.
  • Hurçlar fermuarlı olduğundan kapatarak saklayacaksınız.

Hurç çeşitleri;

Kullanılacak olan alana göre, içine yerleştireceğiniz eşyalara göre boyutları değişiyor. Büyük boy, orta boy gibi pek çok boyut seçeneğine göre satın alabilirsiniz. Fermuarlı olanlar, farklı renkte olanlar arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

Çekmece İçi Düzenleyicileri ile Eşyalar Dağılmıyor

Gardırop düzenlemenin en önemli püf noktaları arasında, çekmecelerin içine konan eşyalar için ayrıca bir düzen sağlamak var. Bunun için üretilmiş olan düzenleyiciler; örneğin bikini, iç çamaşırı pek çok eşyanızın dağılmadan bir arada durmasını sağlıyor. Çekmece içi düzenleyici çekmecenin içine yerleştirilir. Direkt olarak geniş halde olan çekmeceniz küçük bölmelere ayrılmış oluyor. Bu bölmelere eşyalarınızı koyarak orada muhafaza edilmesini sağlayabilirsiniz. Kolay şekilde hem aradığınızı bulmanız hem de dolap kullanımlarınızın sonunda eşyalarınızın dağılmaması mümkün olacak.

Büyük Gardıropları Bölmelere Ayırabilirsiniz

Aradığınızı rahatça bulabileceğiniz bir düzen yaratmak, gardırobunuzun dağılmasını önleyecektir. Bu düzeni yaratırken, dolabınızı bölmelere ayırabilir böylece gardırobunuzu daha verimli kullanabilirsiniz. Sadece çekmeceler için değil dolabınızdaki geniş alanlar için de bölmelere ayırabileceğiniz şekilde ürünler yer alıyor. Kravatların konulabileceği bir alan, raf oluşturma gibi küçük ürünler ile gardrop ve dolaplarda harikalar yaratabilirsiniz. Mobilyalar  geniş olduğunda, eşyaların dağılması çok daha kolay olacaktır. Bunun önüne geçmek açısından, dilediğiniz şekilde raflardan oluşabilecek düzeni verebilirsiniz. Evidea’da sizin için sunulan ürünleri inceleyerek, rahat bir şekilde dolabınızı bölmelere ayırabilirsiniz..

Yazar:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir