Evlere Neşe Katan Kitaplıklar Evidea’da!

Siz de kitaplarınızın güzel bir dekorasyon ile muhafaza edilmesini sağlayabilirsiniz. Kitaplıklar arasından seçiminizi yaparak, kitaplarınız için alan oluşturun.

Modern ve İşlevsel Kitaplıklar

Kitaplarınızın hem korunması hem de kolay şekilde ulaşılması açısından kitaplık seçiminiz önemli. İşlevsel olması, evinizin büyüklüğüne göre seçilmiş olması, dekorasyonunuza uygun olması ve çok daha fazlası… Doğru bir seçim ile evinizde kitaplığınızın şık ve modern bir görünüm yaratmasını sağlayabilirsiniz.

Dar Alanlar İçin Kitaplıklar

Genel olarak kitaplığınızın evinizde çok yer kaplamadan, çok sayıda kitabı bir arada tutmasını istiyorsunuz. Bunun için tasarlanmış olan dar alan kitaplıkları bulunuyor. Daha çok geniş olmayan, uzunluğu ile kitaplarınızı taşıma kapasitesine sahip olan kitaplıklar sayesinde evinizde kitaplığınızı konumlandırabileceksiniz. Peki nedir bu kitaplık çeşitleri:

  • Raf şeklinde olan kitaplıklar
  • Duvarınızdan bağımsız kütüphaneler
  • Ahşap – metal kütüphaneler
  • Büyüklü değişen kitaplık modelleri

Ve çok daha fazlası kitaplık modelleri arasında karşınıza çıkacak olan kitaplıklar arasındadır. Seçiminizi yaparak hangi alan için düşündüğünüzü göz önünde bulundurmanız yeterli olacaktır. Renk ve boyut seçeneğinin çok fazla olduğu modeller için dilediğiniz seçimi yapmanız işinizi kolaylaştıracaktır.

Özel Tasarımlar

Eviniz için özel bir dekorasyon hayal ediyorsanız, elbette belirleyecek olduğunuz kitaplığınızın da özel tasarım olmasını isteyebilirsiniz. Özel tasarımlarda neyin ön plana çıkacağı sizin tarafınızdan belirlenebiliyor.

Baktığınızda çok farklı malzemelerin kullanılmış olduğu, farklı bir şekilde kitaplık işlevinin oluşturulduğunu, kitaplık olmasının yanı sıra farklı amaçlar için de kullanılabilecek olduğunu da görebilirsiniz.

Tasarım kitaplık dendiğinde, çok küçük bir alan için tasarlanmış olan gözde bir kitaplık da akıllara gelebilir. Yer kaplamayan; ancak  kitaplarınızın çoğunu muhafaza eden kitaplıklar tasarlanmış olabilir. İşte bu özel tasarımlar ile siz de evinizin dekorasyonunun tamamlanmasını sağlayabilirsiniz.

Tasarlanmış olan kitaplıklar örneğin bir sol anahtarı şeklinde olabilir. Özel

tasarım kitaplıklar arasında asılı duran raflar olduğunu da görebilirsiniz. Bu şekilde farklı  düşünceler üzerinden tasarlanmış olan kitaplık ve kütüphaneler sayesinde, ev dekorasyonunda en çok dikkat çeken objenin kitaplığınız olmasını sağlayabilirsiniz. Kitaplık raf seçenekleri içinde direkt olarak özel tasarımları da görebilirsiniz. Raf halinde olan; ancak son derece rahat bir kullanımı olan kitapları da tercih edebilirsiniz. Malzemenin farklı olduğu, rengin farklı olduğu kitaplıklar arasından seçiminizi kolay şekilde yapmanız mümkün olacaktır.

Abajur Çeşitleri ve Fiyatları

Evidea aracılığı ile kitaplık ihtiyacınız dışında, abajur ihtiyacınızı da karşılama fırsatı bulacaksınız. Abajurlar içinde hem çok sayıda farklı model ve tasarımlar hem de uygun fiyatlar sunuluyor. Büyük boy, orta boy ve küçük seçeneklerin olduğu her alanda kullanabileceğiniz abajurların olduğunu göreceksiniz. Dilediğiniz şekilde kullanmanız mümkün olacaktır.

Peki, fiyatları nedir ? Abajur fiyatları kapsamında en iyi fiyatların sunuluyor olduğunu, kaliteye göre hareket ettiğinizde göreceksiniz. En kaliteli abajurlara mümkün olan en uygun fiyatlar ile ulaşmanız sağlanıyor. Dilerseniz incelemeniz mümkün.

Yazar:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir