Evinizin Her Alanına Göre Sandalye Çeşitleri

Sandalyeler; evimizin emektar, seyyar ve fonksiyonel ürünleridir. Her alana rahatça sığarlar. En tatlı sohbetlerin yapıldığı tüm ortamda bulunurlar. Balkon, yemek odaları, oturma odaları ve elbette mutfak onların en özel alanlarıdır. İhtiyaca yönelik tasarlanan sandalyeler, bu nedenle çok farklı modellerde karşımıza çıkar. Bazen katlanabilir, bazen koltuk olduğunu düşünebileceğiniz büyüklükte olabilirler. Yemek sofrasında, bahçede içilen çayda ya da balkonda kahvaltı sonrası içilen Türk kahvesi keyfinde sandalyeler hep yanımızdadır. Bu kadar el altında olduklarından dolayı çabuk kirlenebilirler. Modern sandalye fiyatları uygun olduğundan evlerde de aktif kullanırlar. Ancak bunların temizliği eski tiplere göre daha zor olabilir. Kumaş ağırlıklı bir sandalye ılık sabunlu bir bezle silinerek rahatlıkla temizlenebilir. Metal, deri ya da naylon olan ürünler de aynı şekilde bezle ya da yıkayarak temizlenebilmektedir.

Sandalye Çeşitleri

Sandalyesiz ev neredeyse yoktur. Fakat sandalyelerin kullanım amacına göre şekilleri, boyutları ve malzemeleri değişebilir. Mutfak masanıza uyumlu modüler mini sandalye şık bir duruş sergilerken, fazla da yer kaplamadığı için ufak alanlarda tercih edilebilir. Yine balkonu geniş olanlar daha büyük ve rahat ürünleri kullanabilirler. Bu aşamada ihtiyacı belirledikten sonra ürünleri incelemek en doğrusudur. Klasik bir dekorasyon için ahşap sandalyeler daha etkili olurken, modern alanlarda metal ve uzay tipi modelleri tercih edebilirsiniz. Sizler için tasarlamış birbirinden güzel ve farklı ürünleri Evidea’dan inceleyerek aradığınızı rahatça bulabilirsiniz.

Uygun fiyatlı ürünler ya da çok konsept ürünler mi arıyorsunuz? Alana uygun renk ve tasarıma sahip ürünleri bulmak bazen gerçekten zor olabilir. Ama Evidea web sitesinde oturduğunuz yerden yüzlerce modeli inceleme ve kıyaslama şansına sahipsiniz. Bu avantajı da kullanarak bar tabureleri ya da diğer konsept ürünleri hemen incelemeye başlayabilirsiniz. Burada önemli olan ölçü ve model isteğinizi önceden belirlemektir. Gerisi zaten çok çabuk bir şekilde çözümlenecektir. Daha kolay temizlenebilir sandalye arayanlar için ahşap, metal ya da plastik olanları önerilir. Bunlar, açık alanlarda kullanıma uygun özel ürünlerdir. Özellikle plastik bahçe tipi olanlar balkonlar, bahçeler için rahattır ve kolayca temizlenebilirler. Renk, desen ve özellik bakımından incelediğinizde karar verebileceğiniz harika modeller sizleri bekliyor.

 

Yazar:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir