Evidea Stickerlar Nerelere Yapıştırılabilir?

Ev dekorasyonu yaptıktan bir süre sonra evinizde minik değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Bunu duvarlara tablolar asarak ya da yastık ve kırlent kılıfı değişikleriyle sağlayabilirsiniz. Değişiklik ve yenilik için bir yol daha sizi bekliyor: Stickerlar.

Duvarlarınızda ya da dolap kapaklarınızda sticker modelleri kullanarak ev dekorasyonunuzu zenginleştirebilirsiniz. Sticker’ları duvara yapıştırdıktan sonra eğer değiştirmek isterseniz sökmek durumunda kalacağınızdan duvar kağıtlarına zarar vermemeniz için duvar kağıdı uygulanmamış duvarlara sticker uygulaması yapmanızı öneririz. Uygulaması da çıkarması da oldukça kolay olan stickerlar yalnızca duvarlarda değil evinizin birçok köşesinde kullanıma elverişlidir.

Ruh halinize, mobilyalarınıza ya da diğer eşyalarınıza uygun sticker modelleri arasından dilediğinizi seçip uygulayarak dekoratif zenginlik ve derinlik sağlayabilirsiniz. Sticker seçerken tarzınız, zevkiniz ve evinizin genel havasını gözetmek çok önemli bir yere sahiptir. Doğru sticker tercihi yapmanız için özellikle bu üçüne dikkat etmek gereklidir.

Duvarda Sticker Uygulamaları

Duvar sticker uygulamaları haricinde farklı alanlar farklı yapılar için özel sticker çeşitleri rahatlıkla bulunabilir. Örneğin; çocuk odası sticker uygulamaları daha renkli ve bol desenlidir. Evinizin birçok köşesinde uygulayabileceğiniz özel sticker modelleri ile ilginç ve şaşırtıcı dekoratif özelliklere sahip yaşam alanları elde edebilirsiniz. Beyaz eşyalara uygulanabilen stickerlar, tablo formu almış stickerlar, yazılabilir sticker modelleri, prizlere uygulanarak esprili ya da ilginç kompozisyonlar oluşturabilen sticker modelleri, notebook sticker çeşitleri, kapılara uygulanan stickerlar ve hatta merdivenlere dahi uygulanabilen sticker çeşitleri vardır. Dekorasyonunuza kelimenin tam anlamıyla derinlik katan oldukça gerçekçi görüntüler oluşturan 3d sticker çeşitleri ile evinizde bambaşka bir hava estirme olanağına sahipsiniz.

Sticker kullanımı evlerinize dinamizim katar. Enerjik bir ruha sahipseniz ya da havanızı değiştirerek yepyeni bir ruh hali yakalamak istiyorsanız evinizin istediğiniz herhangi bir köşesine kolaylıkla sticker uygulayarak değişime doğru bir adım atabilirsiniz. Kolaylıkla uygulanıp sökülebilen sticker çeşitleri ile evinizin havasını olumlu anlamda değiştirin, dinamizm ve enerji evinize sinsin.

Siz de ev dekorasyonunda yenilikçi çözümler arıyorsanız Evidea ile çözüm hemen yanıbaşınızda!

Yazar:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir