Ev Dekorasyonunda Abajur Farkını Yaşayın

Dekorasyonda bütünlük sağlayıp evlere farklı bir atmosfer kazandıran abajur  yaşam alanlarının aydınlatılmasında da rol oynuyor.

Birbirinden şık ve fonksiyonel tasarımlarla piyasaya sunulan abajurlar mekanlara ferah bir görünüm kazandıran donanımlardandır. Görünümleri itibari ile estetik bir izlenim oluşturmaları nedeni ile mekanlarda ilk dikkat çeken eşyalardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Evidea zengin renk ve model çeşitleri ile birbirinden farklı abajurları sizler için bir araya getiriyor.

Dekorasyon Görünümünü Tamamlayan Tercih: Abajur

Dekorasyona uyum oluşturan abajur modelleri mekanın düzenine ve eşyalarına uygun olarak seçilmelidir. Ancak bu sayede mekanlarda bir uyum olduğundan bahsedilebilir. Odalarda estetik görünümü yakalamanın yolu tercih edilen abajurların odada ki diğer unsurlara gerek renk gerekse model yönünden uygun olması gerekir. Klasik bir tarzda döşenmiş odalarda kullanılabilecek modeller şapka veya gövde noktaları süslenmiş şekle sahip olanlar ile ahşap veya eskitilmiş tasarımlara sahip olan abajurlar olabilir. Minimal tarzda döşenmiş mekanlarda ise daha çok küçük boyutlu abajurların tercih edilmesinde yarar vardır. Veya modern stile sahip iseniz tercihinizi metal yada parlak görünümlü modellerden yana kullanabilirsiniz.

Ev Dekorasyonunda Abajur Tasarımlarına Önem Verilmeli

Genel işlevi itibari ile bir aydınlatma aracı olan avize modelleri fonksiyonellikleri ile yaşam alanlarına ufak dokunuşlar getiriyor. Bu sayede ideal dekorasyon öğeleri arasında yer almayı başarıyor. Canlı, ferah ve huzurlu bir ortam oluşturmak için avizeler bu konuda mükemmel bir seçim olacaktır. Ancak seçim aşamasında ürünlerin tasarım özelliklerinin dikkate alınması gerekir. Malzeme bakımından ise dikkat edilecek unsurlar şöyle sıralanır:

  • Dokunmatik veya uzaktan kontrol edilebilir bir öğe
  • Ampul kullanımının dayanıklılığı
  • Dış kaplama

başlıca olması gereken özelliklerdir. Tüm bunların yanında abajur fiyatları da bir başka konudur. Malzeme ve tasarımı itibari ile kaliteyi hatırlatan ürünler fiyatları itibari ile de yüksek rakamlar içerebilir. Evidea ise her bütçeye uygun birbirinden farklı avize tasarım öğelerini sizlerle buluşturuyor. Tarz ve boyutun dışında renk seçimini de dikkat edilmesi gereken noktalar arasında yer alıyor. Ev dekorasyonunda abajur avize fiyatları cep yakmadan Evidea güvencesi ile beğenilere sunuluyor.

Renk Uyumu İle Bütünlüğü Yakalayın

Eşya ve diğer aksesuarlarla uyumlu olan abajurlar, renkleri yönünden de bir bütün oluşturmalıdır. Odalarınızda vurgu yapmak istediğiniz köşelerde renk bütünlüğünün oluşmasına dikkat edilmelidir. Evinizdeki atmosferi değiştirmek için modern abajur modelleri seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

Yazar:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir