Ev Dekorasyonu İçin Muhteşem 5 Tüyo!

Ev dekorasyonunun en önemli adımlarından biri salon dekorasyonu olarak karşımıza çıkıyor. Biz de sizlere ev dekorasyonu için 5 tüyo önerisi sunuyoruz.

Küçük Mobilyalar  ile Büyük Ferahlık!

Mobilya seçiminde minimal olanları tercih etmek hem yer açısından fayda sağlayacaktır. Hem de minimal görüntü küçük salonları daha ferah ve geniş gösterecektir.

Çok Fonksiyonlu Mobilyalar

Teknolojinin gelişmesiyle ve mobilya pazarının büyümesiyle tek mobilyada birden fazla fonksiyon önem kazandı. Açılır kapanır mobilyalar, rahat taşınabilir mobilyalar ya da yeri değiştirilebilen koltuk takımları tercih edebilirsiniz. Çok fonksiyonlu mobilyalar hem daha kullanışlı salon oluşturmanıza hem de kalabalık zamanlarda daha rahat misafir ağırlamanıza yardımcı olacaktır.

 

Duvar Kağıtları Dikey Olmalı!

Özellikle küçük salonlarda kullanılması uygun olan dikey duvar kağıtları evinizi daha büyük gösterecektir. Günün büyük bölümü geçirdiğiniz evinizin size küçük gelmemesi için iyi bir ev dekorasyonu tüyosudur.

 

Ahşap Mobilyaların Evlerde Kullanımı

Doğal ve otantik dekorasyon isteyen ev sahipleri genellikle koyu ahşap renkli mobilyaları tercih ediyorlar. Özellikle büyük evlerde kullanıldığında daha lüks görünümü elde etmeniz için ahşap mobilyaları ve ahşap görünümlü duvar kağıtları kullanabilirsiniz.

 

En İlginç Ev Dekorasyonu Objeleri

Evidea ile en ilginç dekorasyon objelerine ulaşabilirsiniz.

Örneğin; mutfağınızda kullanmak için kahve ve çay saatini vurgulayan dekoratif objeler mutfağınızı renklendirir.

 

 

 

 

 

Yatak odalarınız ya da çalışma odalarınızda kullanılabilecek kalp şeklinde notluklar ihtiyacınız dahilinde elinizin altında olması bakımından değerlidir.

Yazar:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir