DEKORATİF YENİ TREND: DUVAR RAFLARI

Duvar rafları artık amacından çok daha fazla alana hizmet etmektedir. Bu alanlardan en büyüğü şüphesiz ki dekorasyona aittir. Duvar raflarınızı zevkinize en uygun şekilde süslemek, sizler için oldukça kolay. Evinizin dekoratif yapısına ve ağırlıklı olarak kullandığınız renklere uygun olarak seçeceğiniz eşyalarla farklılık yaratabilir, salonlarınızda ve evin diğer bölümlerinde duvar raflarınızı rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Rafların ağır dolapların içine sıkıştırıldığı sıkıcı bir klasiği kullanmaktansa eşyalarınızı açığa çıkarmaya ve yeni bir tarza imza atmaya ne dersiniz?

Salonlarda kitaplarınız, süs eşyalarınız için, mutfaklarınızda ise baharatlık veya tabaklık olarak banyolarınızda da havluluk olarak kullanabileceğiniz duvar rafı modellerine Evidea.com üzerinden en uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Duvar Rafı Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

EV DEKORASYONU

Evinizde tercih ettiğiniz dekorasyon modeline göre seçeceğiniz duvar rafları da dekorasyonla uyumlu olmasına özen göstermelisiniz. Genellikle salon ve oturma odalarında tercih edilen duvar rafları, rafı konumlandıracağınız odanın spor ya da şık bir tarza sahip olmasını destekleyecek özelliklere sahip olmalıdır. Oldukça klasik bir salon veya oturma odası için daha büyük ve geniş raflar tercih edilebilir, spor odalar için ise raf sayısı artış göstermekle birlikte rafların dizayn edilişi daha spor ve rahat olmalıdır.

EŞYA SEÇİMİ

Raf üzerine hangi eşyayı koyacağınız da oldukça önemli detaylardan biridir. Bu noktada dekorasyon için önemli olan şey, ihtiyacınıza göre eşyaya karar vermektir. Rafların üzerine koyacağınız eşya kullanacağınız odaya göre farklılık gösterir. Evidea.com’da bulabileceğiniz ucuz duvar rafları ile her odaya raf koymanız hem size alan sağlayacak hem de dekoratif bir şıklık elde etmiş olacaksınızdır.

Raflarınızı duvar kitaplığı olarak kullanılabilir aynı zamanda mutfakta dekoratif mutfak rafları modellerini tercih edebilirsiniz. İşyeri evraklarınızı düzenlemek için ise işyeri raf modellerine Evidea.com adresi üzerinden kolayca ulaşabilir, güvenli alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.

Yazar:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir