Çocuklarınız Uyurken Onlara En İyi Şartları Sunun

Çocuğunuzun sağlığı her şeyden önemli. Peki, zamanının büyük bölümünü geçirdiği odasında uyurken, ona sağlıklı bir ortam sunabiliyor muyuz? Evidea çocuk tekstili kategorisinde çocuğunuzun rahat uyumasını sağlayacak ürünlere ulaşabilirsiniz.

Çocuklarınızın uykusunu sağlıklı hale getirecek olmazsa olmazlar…

Nevresim Takımları

Uyurken sürekli temas halinde olduğu nevresim takımının dokusunu nasıl olduğu, çocuğunuz için uygun olup olmadığı, sıcak tutup tutmadığı gibi pek çok kriter önemlidir. Nevresim takımlarını inceleyerek, çeşitler arasından uygun olanı bulabilirsiniz. Hem uykusunu sağlıklı hale getirecek hem de dekorasyona uyum sağlayacak çok sayıda ürün Evidea’da!

Nevresim Takımı Çeşitleri;

Nevresim takımının çeşitleri neler? Sağlıklı olduğu kanıtlanmış olan nevresim takımı dokuları, uyku kalitesini arttırıyor. İpek olan, keten olan, %100 pamuk olan nevresim takımları gibi farklı dokulardan oluşturulmuş olan nevresim takımlarının olduğunu da göreceksiniz.

  • Renk renk farklı olan takımları
  • Çocuklara özel çizgifilm karakterlerinden oluşan takımları
  • Boyutları değişen nevresim takımları
  • Pamuklu nevresim takımları
  • Keten nevresim takımları
  • Kadife nevresim takımları

 

 

Çocuk nevresim takımı için çocuğunuzun alerjik ve buna benzer durumlarını da göz önünde bulundurarak seçim yapabilirsiniz. Nevresim takımının hem renk hem de tercih edilen doku üzerinden seçilmesi avantajlı olacaktır. Sağlıklı bir seçim ile çocuğunuzun uykusu da sağlıklı… Linkten sağlıklı uyku için gerekli yastık, nevresim takımı gibi ihtiyaçlara ulaşmanız sağlanıyor.

Rahat Yastıklar

Kullanılan yastığın sağlıklı olması, doğru bir seçim ile mümkün. Kaz tüyü yastıklar, pamuklu yastıklar, özel yastıklar gibi seçimler yapılabilir. Çocuğunuzun boyun bölgesinin zarar görmemesi ve uykusunun deliksiz olması için yastık önemlidir. Yastıklar  arasından seçiminizi rahat edeceğini düşündüğünüz çeşitlerden yana kullanabilirsiniz. En özel ev tekstili ürünleri hakkında yazımızı hemen okuyun!

Çocuk Odası Aydınlatması

Çocuğunuzun loş ışıkta uyuması, çocuğunuzun uyandığı anda ışığı açabileceği bir aydınlatmanın olması gerekebilir. Bu durum tamamen çocuğun hangi yaş grubunda olduğu ve kişisel tercihleri ile alakalı bir durumdur. Bunları göz önünde bulundurarak aydınlatma seçiminizi yapabilirsiniz.

  • Çocuk odası avizeleri
  • Çocuk odası gece lambaları
  • Çocuk odası lambader

gibi çeşitler üzerinden seçiminizi yapabilirsiniz. Çocuk odası aydınlatmaları arasından seçiminizi hem kullanışlı hem de sağlıklı olacak şekilde yapabilirsiniz.

 

Yazar:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir