Bez Dolap Modelleri

Bez dolap, içine her türlü kıyafeti ve eşyanızı sıkıştırabileceğiniz bir mobilya türüdür. En başta öğrenciler ve taşınması muhtemel olan meslek grupları bez dolabı kullanıyor. Çünkü bez dolap, diğer dolap türlerine göre çok hafif ve çok ucuz oluyor. Evinizde kötü görünecek kıyafetleri sıkıştırabileceğiniz bir alternatif olarak kullanılıyor.
Kaliteli bir bez dolap ile öğrenci okulunu bitirebilir, memur kalıcı yerine atanabilir. Bunun yanında evlerin derli toplu görünmesine yardımcı olur. Genellikle öğrenci ve memurların kullandığı bez dolaplar bütçenizi sarsmayacak kadar ucuz ve iyi davrandığınızda sizi yarı yolda bırakmayacak kadar sağlamdır.
Bez dolabı, o mevsim kullanmayacağınız kıyafetlerin depolanması için kullanabilirsiniz. Taşınma ve saklama konusunda en avantajlı mobilya, bez dolap olacaktır. Kurulumunun kolay olması da tercih edilmesindeki bir diğer etkendir. Yaklaşık 10 dakika içerisinde kurulup, içerisine kıyafetlerini yerleştirmeye başlayabilirsiniz.

Bez Dolap Tavsiyesi

Prado bez dolap markaları arasında en çok bilinenidir. Koyacağınız yerin büyüklüğüne bağlı olarak slim ya da normal boyutlardaki bez dolaplardan birini seçebilirsiniz. Bunun yanında kullanma alışkanlıklarınıza ve içerisine koyacağınız kıyafetlere göre 2 bölmeli çok amaçlı bez dolap modelleri ya da yandan raflı dolapları tercih edebilirsiniz. Basic(basit) modeli , en bilinen portatif dolap modelidir. Ortadan fermuar ile açılıyor, kıyafetler ve diğer şeyler içerisine doldurulabilir.

Prado’nun yanı sıra Lorin ve Bosphorus markaları da bu alanda çalışmalar yapıyor. Tercih yaparken kişisel zevklerinizi ve ihtiyaçlarınızı ön planda tutmalısınız.

Ahşap Bez Dolap

Bez dolaplar, garıdrop ailesinin bir üyesi olarak kabul edilir. Aslında ahşap malzeme  çok fazla tercih edilmiyor. Çünkü bez dolaplar, taşıması ve kullanımı kolay olduğundan dolayı tercih ediliyor. Ahşap malzeme dolabın bu avantajını kaybetmesine neden oluyor.

 

Dekoratif olarak evinizin diğer parçalarıyla uyumlu renk ve modelleri seçmeye özen gösterin. Dolabın içi işlevsellik bakımından en önemli alanıdır. Raflı ve askılı modeller tercih edilebilir. Dolabın boyutu küçük bile olsa, esneyebileceğini ve fonksiyonel olduğu taktirde bütün eşyalarınızı sığdırabileceğinizi unutmayın.

Bütçenize uygun, güvenilir ve kaliteli bir alışveriş yapmak istiyorsanız Evidea’ya göz atmanızda fayda var. Aradığınız modellere daha hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Bunların yanında yapılan kampanyalar ile aradığınız birkaç ürüne aynı anda ve daha ucuza sahip olabilirsiniz.

Yazar:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir