Bar Sandalyesi Nedir? Bar Sandalyeleri Evde Kullanılır mı?

Bar sandalyesi, yüksek masada kullanılan ayak desteği bulunan bir sandalye türüdür. Bar, İngilizce olarak uzun çubuk anlamına gelmektedir. Bu yüzden ayakları uzun olan sandalyeler bar sandalye olarak bilinirler. Eskiden evlerimizde göremediğimiz bar tabureleri son birkaç senedir evlerde de kullanılıyor. Evleri şık ve gösterişli kılan bu sandalyeleri oldukça uygun fiyata bulmak mümkün oluyor.

Bar Sandalyesi Modelleri

Ahşap bar sandalyesi, en bilinen modeller arasındadır. Ahşap bar taburesi olarak da arama yapabilirsiniz. Hafiflik ve doğallık arayanlar bu tabure modellerini tercih ediyor. Bunların yanında zevkiniz ile uyumlu ahşap sandalye bulmak çok daha kolaydır.

Metal bar taburesini diğer bir model olarak kabul edebiliriz. Metal ayaklıklar, ahşaptan daha dayanıklıdır, fakat estetik ve fiyat konusunda isteklerinizde örtüşmeyebilir.

Yeşil, mor, gri, mavi, bordo vs. aradığınız bütün renk ve modellere ulaşabileceksiniz. Bunun yanında ayaklı yüksek tabure, amortisörlü sandalye modelleri mevcuttur. Duvar rafları ile kombinlendiğinde çok şık tasarımlar ortaya çıkmaktadır. Misafirlerinizin ve sizlerin ruhu estetik doygunluğa ulaşacak.

Siesta ve Bürocci, en bilinen sandalye markaları arasındadır. Büro, iş yeri ve evde istediğiniz her türlü bar taburesini bulabilirsiniz. Bar taburelerini incelemek için Evidea mağazamıza misafir olabilir ya da Bar Sandalyesi sayfamıza göz atabilirsiniz.

 

Yazar:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir