ARMUT KOLTUK RAHATLIĞINI TADIN

Armut koltuk rahat ve pratik olması nedeniyle son zamanlarda epey rövaşta. Sevimli görünümüyle  ofislerde, kafelerde ve evlerde oldukça tercih edilmektedir. Ev ve iş yerlerinde rahatlıkla kullanılabilen armut koltuk ve puf koltuk çeşitleri mekanın özelliğine göre tercih edilebilir. Puf modelleri ve fiyatları bu taleplere göre değişiklik göstermekte.

SALONLARDA PUF KOLTUK LÜKSÜ

Salonda ayaklarınızı uzatarak zap keyfi yapmak ,ofiste işlerle boğuşurken kurulan en gerçekçi hayaldir.  O haldehayaliniz gerçekleşsin. Dikdörtgen puf  yorgunluğunuzu alırken , modern ve şık salonlarınızdaki uyumu bozmamak için tasarlanmıştır.  Koltuğunuzla birleştirildiğinde tv koltuğu havası verir.  Tercihe göre kadife, keten ve deri  kaplama puf koltuk modelleri mevcuttur.  Alçak olması nedeniyle çocuklar üstüne çıkabilir ya da üzerine kahveniz dökülebilir.  Kirlenmeye müsaittir olması nedeniyle deri kaplama puf seçimi sizin yararınıza olacaktır.  Böylece kolayca silinebilir.

Evinizi sürekli toplasanız da birgünde eski haline gelebilir. Hatta çocuklu bir evse bir saatte de kolaylıkla dağılabilir. Tam da o sırada aniden misafir geleceği tutar.  Böyle durumlarda etraftaki yayıntıları hızlıca toplamanız gerekebilir.  En  pratik saklama alanı için sandıklı puf modelleri ,göz atmaya değer.  Çocuk odasına taşımaktan yorulduğunuz oyuncaklar için alternatif bir oyuncak kutusu olabilir.  Dekorasyonu bozan bir oyuncak sepetindense puf görünümlü saklama alanı çok daha dekoratif olacaktır.

İŞYERLERİNİN VAZGEÇİLMEZİ ARMUT KOLTUK

İş yerlerinde de oldukça tercih edilen armut koltuk, ergonomik olması nedeniyle müşterilerin ve çalışanların memnuniyetini artırmakta.  Az yer kaplaması ve vücudun şeklini alması sebebiyle küçük ofislerde, rahat çalışma alanları oluşturmak için bire bir.  Ayrıca armut koltuk kafelerinde olmazsa olmazı.  Kafe sahipleri misafirlerinin keyifli zaman geçirmelerini isterler.  Bu da misafirlerin konforuyla yakından ilgilidir. Dolayısıyla kafeler için deri armut koltuk tercihi rahatlığı ve kolay silinebilirliği açısından isabetli olacaktır.  Armut koltuk fiyatları renge, modele ve kumaşa göre değişiklik göstermektedir.  Her cebe uygun  seçenekler mevcutken armut koltuklar dekorasyon için püf nokta olarak görülebilir.

Yazar:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir