2019 Halı Modelleri için Hepsi Birbirinden Güzel Öneriler

Halı trendleri her yıl değişiyor. Kimi dönemlerde el dokuması halılar moda iken kimi dönemlerde ise motifli halı modelleri ön plana çıkıyor. Evidea olarak bu yıl evini yeniden dekore edecekler ve yeni bir ev kuracaklar için 2019 halı modelleri önerilerini sunmak istedik. Bakalım 2019’da evlerde ne tarz halılar kullanılacak?

 

Renkli Halılar

Turuncu, mavi, bordo renkleri 2019’da da halılarda görünmeye devam edecek. Halılar, içerisinde birçok  farklı renk barındırdığından yaşam alanlarınızı canlandırıp evinize dinamik bir görünüm katacak. Özellikle renkli halıların salon halıları arasında popüler olacağını şimdiden söyleyebiliriz.

 

DAİRE HALILAR 

2019 halı modelleri içerisinde ön plana çıkacak olan modellerden bir tanesi daire şeklinde tasarlanmış halılar olacak. Evinizin görünümünü daire halı kullanarak kolayca değiştirebilirsiniz. Alıştığımız görünümün dışında olan daire halılar tarz sahibi kişiler için vazgeçilmez olacak.

 

Jüt Halılar  

Her tarz dekorasyona yakışan jüt halılar bu yıl popülerliğini arttıracağa benziyor. El işçiliği ile hazırlanan jüt halılar evinize dekoratif bir görünüm katacak. Ayrıca alerjiye sahip olan kişiler için de en doğru tercih bu halılar olacaktır.

3D Modern Yolluklar 

Kaymaz tabanlı halı modelleri içerisinde en çok tercih edilen halılardan birinin 3D modern yolluklar olduğunu söylemek mümkün. Özellikle anti stres  özelliği ve temizlik kolaylığı sebebiyle ön plana çıkmaktadır. Siz de 3D yolluk tercih ederek evinize şık bir görünüm kazandırabilirsiniz.

 

Modern Halılar

Evlerde her zaman için vazgeçilmez olan modern halılar bu yıl da trendlerde olacak. Genç ve dinamik görünümüyle siz de modern halılardan vazgeçemiyorsanız Evidea’nın birbirinden güzel modern halı modellerini inceleyebilirsiniz.

 

 

İskandinav Halılar

Türklere özgü halı sanatının, İskandinav tarzı ile buluştuğu bu halılarla evinize kuzey rüzgarları gelecek.  Yaşam alanlarınızda yeni konseptler oluşturmak istiyorsanız ilk tercihlerinizden biri olmalı.

 

Girişi Süsleyen Halılar

Sıra 2019 yılında evlerinizin girişini süsleyecek halı modellerine geldi. Bu yıl girişlerde gri renklerin hakim olacağını söylemek yanlış olmaz. Bu nedenle siz de evinizin girişinde bej, gri gibi koyu tonları rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayrıca bu tonlardan seçilmiş antre halılar evinizin daha geniş ve aydınlık olmasını sağlayacaktır.

Siz de 2019 yılı için evinizde kaliteli, kullanışlı ve şık halılar kullanmak istiyorsanız Evidea 2019 halı modelleri örneklerini inceleyebilirsiniz.

 

Yazar:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir