2019 Ev Dekorasyonu Fikirleri

Yepyeni bir yıla, yepyeni bir dekorasyon ile girebilirsiniz. En yeni  2019 ev dekorasyonu fikirlerimiz sayesinde, evinizi baştan yaratın.

Ev Nasıl Dekore Edilir?

Öncelikle ev dekorasyonu için odaları ayrı ayrı düşünüp hareket etmeniz en doğrusu olacak. Her odada farklı bir havaya bürünmeniz, gün içinde huzur bulmanızı da sağlayacak. Hiç sıkılmayacağınız bir dekorasyon sayesinde, evinizde zaman geçirmek en güzel faaliyetleriniz arasında yer alacak.

Işık – Canlı Renkler – Geniş ve Ferah

Yapacağınız dekorasyonda ilk dikkat etmeniz gereken evin ışığını asla yok etmemek. Camlarınızın önünü kapatmamak, ona göre oturma grubu ve diğer aksesuarları kullanmak son derece önemli. Aydınlık bir ev gün içinde enerjik olmanızı destekleyecektir.

Evinizde canlı renkler kullanmak da enerjinizin bol olması açısından önemli. Renklerin anlamları olduğundan, renk seçimlerinizi hafife almayın. Ev dekorasyonu 2019 için renk seçimlerinizi canlı renklerden yana kullanmayı ihmal etmeyin. Her oda için küçük bir alanda da olsa renklerin kullanılmasından vazgeçmeyin.

Modern dekorasyon için her şey…

Hem ışık, hem canlı renkler hem de geniş ve ferah evinizin olması mümkün. Dar alanları geniş gösterme tüyoları ile evinizi olduğundan daha geniş ve ferah gösterme şansınız da olacak. Dekorasyon sırasında büyük objelerden kaçmak, geniş ve ferah bir dekorasyon yaratabilir.

Oturma Odası – Salon Dekorasyonu

Evin içinde en çok zaman geçirilen alan oturma odası ve salon. Aynı zamanda misafirlerinizi de ağırladığınız alan olduğundan, salon dekorasyonu konusunda son derece titiz davranmanız önerilir. Dikkat etmeniz gereken tüyolar aşağıda verilmiştir.

  • Kullanışlı bir dekorasyon
  • Kalabalık olmaya müsait bir dekorasyon
  • Geniş ve ferah alanların olduğu
  • Hem sizin hem de misafirlerinizin rahat edebileceği bir dekorasyon.

Mutlaka yapılacak olan dekore işleminde odanın kullanım amacı göz önünde bulundurulmalıdır. İşlevselliği sağlamak açısından salonda yemek masasının bulunduğu konum, oturma grubu ile kaç kişinin rahat edebileceği, TV’nin konumlandırılması gibi pek çok husus dekorasyonda önemli olacaktır.

Oturma odası dekorasyonu ise eğer salon dışında bir odanın kullanılması için dekore işlemi yapılacak ise ilk husus konfor olacak. Gün içinde en çok zamanı geçireceğiniz bu alan için rahat edeceğiniz oturma grupları seçmek, koyu renk halı tercih etmek, karışık ve kalabalık aksesuarlardan kaçmak en doğrusu olacaktır.

Duvar Dekorasyon

Evinizin şık ve modern görünümü, duvarların doğru dekore edilmesi ile sağlanıyor.  Duvar rafları  ve duvar kağıtları 2019 ev dekorasyonu fikirlerinde yine ön planda olmaya devam edecek. Evinizin bir bölümünde kullanılan duvar kağıtları, direkt olarak odaya farklı bir hava katacaktır. Dilerseniz uygun olan bir seçim ile duvar kağıdı tercih edebilirsiniz.

Kullanılan tablolar, saatler, duvar dekorasyon ürünleri Evidea ile sizlere ulaştırılıyor. Doğru ve benzersiz bir dekorasyon için ürünleri inceleyebilirsiniz. Kaliteye uygun fiyata ulaşma avantajını kaçırmayın.

Yazar:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir