2018 Çeyiz Listesi ve Trendleri

Evlilik heyecanıyla ve telaşla hazırlanan çeyizler, birçok kişi için endişe haline gelebiliyor. Bu endişeyi sonlandırmanın en kolay yolu ise, çeyiz listesi hazırlamak ve hazırlanan listeye göre en uygun ve kaliteli çeyiz ürünleri tercih etmekten geçiyor.  Siz de Evidea’nın her bütçeye uygun, kaliteli ve modern ürünlerini takip ederek 2018 çeyiz trendlerine ayak uydurabilir, evinize yeni eşyalarınızla süsleyebilirsiniz.

Mutfak Araç ve Gereçleri!

Şüphesiz ki çeyiz denildiğinde akıllara ilk gelenler, mutfak araç ve gereçleridir. Bu eşyalardan, yemek takımları, çatal bıçak takımı, kahvaltı takımları, tencere setleri, çay takımı çeyiz listesinin başını çekmektedir.  Mutfak eşyalarınızı tercih ederken sunum açısından, ürünlerin birbirleriyle, mutfak ve yemek odasıyla uyumlu olmasına dikkat etmelisiniz. Özellikle sade ve az desenli ürünleri tercih ederek uzun yıllar boyunca mutfak eşyalarınızı kullanabilirsiniz. Mutfak için belirttiğimiz eşyaların dışında borcam, sürahi, saklama kabı ve kavanoz gibi detayları da unutmamalısınız.

Yatak Odası!

Çeyiz listesinin ikinci sırasında yer alan bölüm, yatak odanız için alacağınız ürünleri kapsamaktadır. Bunlar, nevresim takımları, yorgan ve battaniye, uyku seti ve yatak örtüsü olarak sıralanmaktadır. Hem yaz hem de kış mevsimine uygun ürünlerle, yatak odası ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Özellikle nevresim takımı ve yatak örtüsü gibi eşyalar yatak odanızın görünümünü bir hayli etkileyen detaylar arasında yer alıyor.

Banyo!

Şıklığı yakalamanın en zor olduğu bölümlerden biri banyolardır.  Banyonuzda şıklığı yakalamanın sırrı ise eşyalarınızı saklayacak bir banyo dolabına sahip olmaktır. Banyonuz için seçtiğiniz dolapların, bol raf ve çekmeceli olmasına dikkat ederek düzenli bir görünümle, şıklığı yakalayabilirsiniz. Evidea.com adresi üzerinden incelediğiniz banyo seti,  bornoz takımları ve klozet takımları ile banyonuz için gerekli eşyalar arasındadır.

Dekoratif Aksesuarlar!

Evin tamamlayıcısı rolünü üstlenen dekoratif eşyalar da 2018 çeyiz listesi arasındaki yerini alıyor. Halı ve kilimler, perdeler, aydınlatıcılar, tablolar, duvar rafları ve kitaplık gibi eşyalar diğer çeyizliklere nazaran daha az göz önünde bulundurulsa da bu detaylar, evin görünümünü doğrudan etkileyecek potansiyele sahiplerdir. Bu eşyalarla, odalarınızın hem işlevsel hem de şık bir görünüm kazanmasına yardımcı olabilirsiniz.

 

Yazar:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir